A-TEAM SK s.r.o.

Hľadať
Generic filters
Hľadať
Generic filters

Michelin získal cenu magazínu Auto Bild “VÝROBCA ROKA 2019”

Motoristický magazín Auto Bild udelil spoločnosti Michelin ocenenie “VÝROBCA ROKA 2019” na základe výsledkov brzdenia za mokra a za sucha v piatich nedávnych testoch.

Hoci testy pneumatík pokrývajú všetko od jazdných vlastností až po pohodlie a spotrebu paliva, úlohu pneumatiky bezpečne zastaviť vozidlo nemožno podceňovať. Auto Bild súhlasí – je to kritérium, ktoré motoristický magazín používa na určenie pneumatík, ktoré sa majú ďalej skúmač vo svojich testoch pneumatík a ktoré by sa mali vyradiť.

Spoločnosť Auto Bild teraz zoradila výsledky brzdenia za mokra a za sucha z piatich nedávnych testov, ktoré sa objavili v hlavnom a špecializovanom titule, aby určila, kto získa titul „Výrobca roka – leto 2019″. Kombinovaný výsledok oboch testov brzdenia bol prevzatý z testov letných pneumatík publikovaných v Auto Bild, Auto Bild Allrad a Auto Bild Sportscars, ako aj z testov celoročných pneumatík, ktoré sa objavili v Auto Bild Allrad 5/2018 a Auto Bild 39/2019. Značky pneumatík, ktoré sa zúčastnili aspoň troch testov, dostali priemernú percentuálnu hodnotu za všetky výsledky individuálnych brzdných testov. Michelin vedie tabuľku s 107,3%, a preto bol menovaný Výrobcom roka. Za francúzskym výrobcom pneumatík nasledovali Pirelli (107,0%), Goodyear (106,9%) na druhom a treťom mieste. Continental (106,3%) skončil na štvrtom mieste pred Hankook a Vredestein (104,0%).

Item added to cart.
0 items - 0,00