Cestujte s radosťou!

Cestujte s radosťou

Pneumatika stvorená na desaťtisíce kilometrov

Tradičná česká značka Barum s viac ako 70-ročnou tradíciou prichádza s novinkou na letnú sezónu 2019 – s plášťom Bravuris 5HM.

Ide o ďalšiu generáciu obľúbeného modelu Bravuris, ktorý patril sedemkrát po sebe v kategórii letných plášťov k najpopulárnejším výrobkom na webe Heureka.cz. Bravuris 5HM je vyrobený z novej zmesi High Mileage, ktorá zaisťuje ešte vyšší kilometrový výkon a odolnosť. Vďaka zníženému valivému odporu šetrí palivom a patentovaný dizajn lamiel uzamykateľných do seba zvyšuje tuhosť dezénu, čo vedie k lepšej trakcii a lepšiemu ovládaniu na suchej aj mokrej vozovke. Barum sa pri svojich výrobkoch riadi základným heslom: „Rozumná voľba.“ Tak to bolo aj pri vývoji nového plášťa. „Pri vývoji novej pneumatiky Bravuris 5HM sme využili takmer 150-ročné skúsenosti koncernu Continental. Výsledkom je pneumatika, ktorá spĺňa hlavné požiadavky zákazníkov, ktorí sa chcú pri jazde spoľahnúť na svoje pneumatiky,“ dopĺňa Juraj Ižvolt.

Dlhodobý výkon. Užite si radosť z každej novej jazdy.

Oveľa viac najazdených kilometrov
Pneumatika je vyrobená zo zmesi s novou polymérovou technológiou, ktorá poskytuje novú úroveň odolnosti proti oteru. Jej inovatívny dizajn stredného rebra s optimalizovanými bočnými drážkami a lamelami zaisťuje plynulé odvaľovanie. Prispieva k naozaj pozoruhodnému dlhodo- bému kilometrovému výkonu!

Nízky valivý odpor
Veľmi pružná zmes s lepšou tepelnou odolnosťou a so zdokonalenými vulkanizačnými zložkami znižuje valivý odpor. Optimalizovaná štruktúra dezénu minimalizuje deformáciu pneumatiky a zabraňuje hromadeniu tepla. To v praxi predstavuje výraznú úsporu nákladov.

Spoľahlivé správanie na suchej vozovke
Vďaka zdokonalenej zmesi so silikou najnovšej generácie má pneumatika Bravuris 5HM najlepší možný valivý odpor a priľnavosť. Výsledkom je spoľahlivá priľnavosť a plná kontrola nad vedením vozidla.

Pneumatika stvorená na desaťtisíce kilometrov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

MENU